Počet položek: 0 0,- Kč

Panenka kluk, panenka chlapeček, kluk panenka, panenka miminko chlapeček, panenka kluk s pindíkem

panenka pro kluky, panenka kluk s pindíkem, panenka kluk

kliknutím zvětšíte
originalní španělské panenky pro děti panenka kluk, panenka chlapeček, kluk panenka, panenka miminko chlapeček, panenka kluk s pindíkem Berbesa mluvící panenky ze Španělska pro děti
originalní španělské panenky pro děti panenka kluk, panenka chlapeček, kluk panenka, panenka miminko chlapeček, panenka kluk s pindíkem Berbesa mluvící panenky ze Španělska pro dětioriginalní španělské panenky pro děti panenka kluk, panenka chlapeček, kluk panenka, panenka miminko chlapeček, panenka kluk s pindíkem Berbesa mluvící panenky ze Španělska pro dětioriginalní španělské panenky pro děti panenka kluk, panenka chlapeček, kluk panenka, panenka miminko chlapeček, panenka kluk s pindíkem Berbesa mluvící panenky ze Španělska pro dětioriginalní španělské panenky pro děti panenka kluk, panenka chlapeček, kluk panenka, panenka miminko chlapeček, panenka kluk s pindíkem Berbesa mluvící panenky ze Španělska pro dětioriginalní španělské panenky pro děti panenka kluk, panenka chlapeček, kluk panenka, panenka miminko chlapeček, panenka kluk s pindíkem Berbesa mluvící panenky ze Španělska pro dětioriginalní španělské panenky pro děti panenka kluk, panenka chlapeček, kluk panenka, panenka miminko chlapeček, panenka kluk s pindíkem Berbesa mluvící panenky ze Španělska pro dětioriginalní španělské panenky pro děti panenka kluk, panenka chlapeček, kluk panenka, panenka miminko chlapeček, panenka kluk s pindíkem Berbesa mluvící panenky ze Španělska pro dětioriginalní španělské panenky pro děti panenka kluk, panenka chlapeček, kluk panenka, panenka miminko chlapeček, panenka kluk s pindíkem Berbesa mluvící panenky ze Španělska pro dětioriginalní španělské panenky pro děti panenka kluk, panenka chlapeček, kluk panenka, panenka miminko chlapeček, panenka kluk s pindíkem Berbesa mluvící panenky ze Španělska pro dětioriginalní španělské panenky pro děti panenka kluk, panenka chlapeček, kluk panenka, panenka miminko chlapeček, panenka kluk s pindíkem Berbesa mluvící panenky ze Španělska pro děti
ks
Kód:16015115A1
Výrobce:Berbesa
Cena s DPH : 1 099,- Kč
Cena bez DPH : 908,- Kč
DPH:21 %
Dostupnost:skladem

Realistická panenka kluk s pindíkem Berbesa® Angeles s polštářkem 42 cm

Realistická panenka kluk Berbesa má gumové tělíčko, ruce a nohy a je bez vlásků. Každá část realistické panenky kluk je propracována do nejmenšího detailu, včetně genitálií.

Tělíčko realistické panenky chlapeček voní jako jemná vanilka (při výrobě jsou do gumové směsi přidány vonné ingredience).

Realistické miminko kluk s pindíkem má nádherné modré oči a krásné řasy (panenka není mrkací). Při koupání této realistické panenky nedoporučujeme namáčet hlavičku, aby nedošlo k odlepení řas. 

Velikost realistické španělské panenky chlapečka je 42 cm.

Součástí této realistické panenky chlapec je bohatá výbava: zdobený lehký kabátek, krátké kalhoty, ponožky, čepička, šála a velký polštář. V soupravičce je rovněž dudlík, který nelze napevno zasunout panence do úst (slouží pouze ke hraní).

Tato realistická panenka chlapeček s pindíkem není vybavena zvukovou funkcí.

Realistická panenka kluk Berbesa® Angeles vypadá skutečně jako živá.

Značka Berbesa®má dlouholetou historii a firma Munecas Berbesa® S.L. patří k tradičním výrobcům ručně vyráběných krásných realistických panenek ve Španělsku. Značka Berbesa® se řadí k malému počtu značek doposud tradičně vyráběných v Evropě. Při výrobě španělských, realistických panenek kluk jsou používány výhradně kvalitní materiály.

Realistická panenka kluk s pindíkem je balena v igelitovém sáčku.

Realistická živá panenka chlapec s pindíkem je vhodná pro děti od 3 let. 

K této velké panence chlapeček si můžete dokoupit originální sady oblečení. Klikněte ZDE a hledejte oblečení s názvem Berbesa® Angels.

Potřebujete poradit ? originalní španělské panenky pro děti panenka kluk, panenka chlapeček, kluk panenka, panenka miminko chlapeček, panenka kluk s pindíkem Berbesa mluvící panenky ze Španělska pro děti

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace